szesc usmiechnietych osob stoi na tle sciany

W dniach 30 maja-3 czerwca 2023 r. dr hab. Katarzyna Maksymiuk uczestniczyła w the Ninth Biennial Convention of the Association for the Study of Persianate Societies, wygłaszając wraz z dr. Patrykiem Skupniewiczem ref.  The Cross as a Symbol of Mithra: On the Necessity of Re-Consideration of Selected Sasanian Seals. Na zdjęciu uczestnicy panelu "Mithraism in Iran", sponsorowanego przez the Soudavar Memorial Foundation: Pierfrancesco Callieri (Università di Bologna, Włochy), prelegenci z Siedlec oraz recenzenci współpracujący z czasopismem Instytutu Historii "Historia i Świat" Parvaneh Pourshariati (New York City College of Technology, USA), Meysam Labbaf-Khaniki (University of Tehran, Iran) i Matteo Compareti (Capital Normal University, Beijing, Chiny).

link do: PROGRAMU