dwie kobiety i dwoch mezczyzn usmiechaja sie

15 marca 2023 r. w Instytucie Historii odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników "Siedleckiego Konkursu Historycznego 2022: Od symbiozy do antagonizmu. Relacje polsko-ukraińskie na przestrzeni dziejów". Spośród 17 finalistów wyłoniono pięciu laureatów.

WIĘCEJ INFORMACJI

I miejsce - Oliwia Kachniarz, opiekun p. Marcin Gomółka (Zespół Szkół w Stoczku Łukowskim)

II miejsce - Anna Brodzik, opiekun p. Marcin Gomółka (Zespół Szkół w Stoczku Łukowskim)

III miejsce - Adrian Własiuk, opiekun p. Piotr Buksiński (II Liceum Ogólnokształcące im. Emilii Plater w Białej Podlaskiej)