Zjazd studentów archiwistyki

W dniach 24-26 kwietnia 2019 r. przedstawiciele IHiSM uczestniczyli w XXI Ogólnopolskim Zjeździe Studentów Archiwistyki w Krakowie, wygłaszając referaty. Dorota Cabaj: Organizacja i funkcjonalnie Oddziału Terenowego w Siedlcach Archiwum Państwowego Miasta Stołecznego Warszawy i Województwa Warszawskiego (1964-1976); Katarzyna Grudzień: Obieg dokumentacji zamówień publicznych w Oddziale Regionalnym Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Warszawie; Marcin Krasuski: Ochrona danych wrażliwych w czytelni archiwalnej; Anna Kłoś: Źródła archiwalne prezentujące działalność kombatancką na przykładzie materiałów Oddziału Partyzanckiego 34 pp AK Stefana Wyrzykowskiego ps. „Zenon”;  Damian Sitkiewicz: Źródła do dziejów okupacji niemieckiej powiatu mińskiego 1939-1944 przechowywane w Archiwum Państwowym w Warszawie.

link do: KONFERENCJI