Spotkanie autorskie dr. Rafała Roguskiego
9 marca 2026 r., podczas Tygodnia Humanistyki Uniwersytetu w Siedlcach, odbyło się spotkanie autorskie dr. Rafała Roguskiego.
Wieczór toczył się wokół ostatniej książki dr. R. Roguskiego pt. "Na wschodniej rubieży. Okręg Korpusu nr IX. Brześć nad Bugiem w latach 1921-1939".
Serdecznie dziękujemy za obecność.
Zdjęcia: Marcin Kruszyński.



















