INSTYTUT HISTORII

Uniwersytet w Siedlcach

20 maja 2026 r., podczas uroczystego posiedzenia Senatu z okazji Święta Uniwersytetu w Siedlcach, odbyły się promocje doktorskie.
 
Dyplomy odebrali m.in. dr Patrycja Kaczmarska (promotor: prof. Dariusz Magier), dr Anita Smyk (promotor: prof. Katarzyna Maksymiuk) oraz dr Marcin Krasuski (promotor: prof. Dorota Wereda).
 
Państwu Doktorom oraz Promotorom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych wielkich sukcesów.
 
 
Zdjęcia: UwS, M. Krasuski.
 
Promocje doktorskie