13 marca 2026 r. odbyło się I Wydziałowe Sympozjum Seminarzystów "Między słowem a pamięcią".
Nasz Instytut reprezentowali:
- Pan Paweł Grysiewicz, "Przestępczość w II RP na przykładzie wybranych publikacji prasowych zamieszczanych w Ilustrowanym Kurierze Codziennym" (promotor: prof. Marcin Kruszyński);
- Pani Aleksandra Gugała, "Siedlce na progu karnawału Solidarności" (promotor: prof. Dariusz Magier).
Państwu Studentom serdecznie gratulujemy.
Tydzień Humanistyki Uniwersytetu w Siedlcach
Zdjęcia: Marcin Kruszyński.
